ارسال

ارسال

Wednesday, Nov 02, 2016 خانه

حمل و نقل و برگشت حمل بسته‌ی شما ادرس فروشگاه مرکزی : ( افسریه .انتهایی بیست متری افسریه.شهرک شهید بهشتی یا قصر 2 فروشگاه بزرگ و مرکز پخش کلی و جزیی دیگ هایی سنگی سراسر کشور)

محصولات ارائه شده در فروشگاه کوهسنگی دارای 7 روز ضمانت بازگشت کالا هستند و اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاه فیزیکی با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد یا اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد، مشتری محترم می تواند تا 7 روز بعد از خرید کالا، آن را بازگشت دهد تولیدی و فروشگاه مستقیم کوهسنگی زیباترین ومرغوب ترین محصولات را از کارگاه مستقیم خود  تهیه  و با کمک هنرمندان زبده ، دقیق ترین و حرفه ای ترین اطلاعات مورد نیاز را  در اختیار شما قرار می دهد. محصولات در بسته بندی های زیبا به تمام نقاط  تهران و در مقاوم ترین بسته بندی ها به تمام نقاط ایران ارسال می شود مشاهده، سفارش، خرید، تایید خرید و پشتیبانی آنلاین ما مسیر قابل اعتمادی برای کسب و کار ماست ارسال و پرداخت هزینه خرید  فقط برای شهر تهران بعداز تحویل انجام می پذیرد

ارسال برای  شهرستان ها ابتدا  مبلغ خرید به صورت کارت به کارت توسط مشتریان محترم انجام و ارسال سفارش شما در کمترین زمان ممکن و با حداقل هزینه صورت میپذیرد  و ارسال برای شهرستان ها توسط باربری انجام می پذیرد بسته ها بايد حداکثر دو روز پس از تاييد پرداخت ارسال شوند. اگر شما روش هاي ديگري را براي پرداخت انتخاب کنيد ممکن است مالياتي بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شيوه‌ی حمل را که انتخاب کنيد شماره‌ی پيگيري مرسوله براي شما ارسال خواهد شد. هزينه هاي ارسال شامل هزينه هاي بسته بندي و پست مي شوند. تعرفه ها بررسي شدند، با در نظر . ما پيشنهاد مي کنيم سفارشات خود را در يک گروه جمع آوري کنيد. ما نمیتوانيم دو  سفارش مجزا را با هم در يک گروه جمع آوري کنيم و ماليات براي هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تاييد خود شما ارسال مي شوند ولي ممکن است شکننده باشند.

 

نظر(1)

  • Avatar
   زهرا
   Sunday, Mar 18, 2018

   سلام . یکی از بهترین فروشگاههای آنلاین که در تمام عمرم دیدم فروشگاه کوهسنگی بود اطلاعات دقیق محصولات عالی

Leave Your Comment

تنظیمات نما

تصویر پس زیمنه تنها در حالت های جعبه ای،قاب بندی و گرد شده به نمایش در خواهد آمد