دیگچه سنگی چکشی سه نفره

  600,000 تومان

  مدعی نیستیم که بهترینیم  بلکه مفتخریم که بهترین ها  ما را  برگزیده اند 

  کیفیت اتفاقی نیست.

  tl:09193624064

  کوهسنگی نامی آشنا برای تمام دوستداران طعم واقعی غذاها . سر  آشپزان صدا و سیما ،سرآشپزهای مجموعه های بزرگ و کوچک رستوران های سنتی ، خانم های هنرمند و  علاقمندان به هنر آشپزی در منازل و...

  غذای هایی که امروزه با ظروف دیزی سنگی کوهسنگی طبخ می شوند بهترین و با کیفیت ترین غذاها به لحاظ طعم ومزه  هستند .فروشگاه آنلاین کوهسنگی اولین بنیان گذار و معرف واقعی ظروف دیزی سنگی در کشور شناخته شده است . بانک اطلاعاتی دقیق تاریخچه کوهسنگی یعنی فروشگاه آنلاین کوهسنگی > www.kuhsangi.ir  هنر هنرمندان خود را به طور مستقیم بدون وجود واسطه  زیر نظرسازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری کشور و همچنین  با نام ثبت شده کوهسنگی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ( مرکزمالکیت معنوی ) را در اختیار شما دوستداران قرار خواهیم داد .

  ظروف سنگی ،خواص این ظروف

  طبق نظریه سایت رسمی سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) که معتبرترین مرجع برای مواد دارویی و غذایی است استفاده از ظروف سنگی کشور عزیزمان ایران که تولید آن در شهر مقدس مشهد میباشد را بسیار مفید  می‌داند شش مورد از خواص و فوائد این ظروف عبارتند از :

  ۱_سلامتی بدن: دیگ های سنگی سالم ترین ظروف هستند. چون انسان از خاک است اگر ظرف از سنگ  باشد سنخیت دارد و آرامش دهنده است لذا بهترین ظرف غذا  ظروف سنگی است ، زودپزها و نیز ظروف تفلن و آلومینیومی سرطان زا است .

  ۲_صرفه جویی در سوخت: غذا در دیگ و دیگچه سنگی  با کمترین حرارت به بهترین نحو پخته می شود.

  ۳_گوارا بودن غذا: طعم و مزه غذای پخته شده در ظروف سنگی قابل مقایسه با سایر ظروف نیست و غذای طبخ شده در این ظروف بسیار خوش مزه و خوش طعم است.

  ۴_سرعت پخت: این دیگ ها مانند دیگ زود پز و البته بدون خطرو ضرر در کوتاه مدتی غذا را می پزد. هر نوع گوشتی داخل این دیگ سنگی ها با حرارت ملایم در دو ساعت خوب می پزد .

  ۵_نسوختن غذا: بخاطر نیاز به حرارت کم و سنگی بودن و در نتیجه داغ نشدن زیاد غذا کمتر می سوزد و در صورت تمام شدن آب غذا مقدار سوختگی غذا کمتر می شود .

  ۶_صرفه جویی در مواد شوینده: دیگ های سنگی بسیار راحت و بدون مواد شوینده و با آب ولرم و سرد به راحتی شسته می شوند.

  اباصلت هروی روایت می کند هنگامی که حضرت امام رضا علیه السلام به سناباد وارد شدند به کناره‌ی کوهی نزديك سناباد که از سنگش دیگ ودیگچه‌‌های سنگی درست می‌کنند رسیدیم ، امام به تخته سنگي از كوه تکیهزدند و رو به آسمان فرمودند:خداوندا! مردم را از این کوه سود برسان و غذاهايي را كه مردم در دیگ ها وظرف‌های سنگی این کوه می‌پزند برکت عطا فرما"سپس دستور دادند دیگچه‌هایی از همان سنگ برایشان بیاورند وفرمود:"غذای مرا در هیچ ظرفی نپزید مگر در همین ظرف‌های سنگی."از آن پس، مردم توجه بیشتری به آن ظرف‌ها کردند و اثر برکت را از دعای امام در آنها دیدند. این کوه اکنون در داخل شهر مقدس مشهد قرار دارد و به نام "کوهسنگی" مشهور است. 

  درباره ما کلیک کنید

   1- چگونه از فروشگاههای اصلی کوهسنگی در تهران و یا دیگر نقاط کشور خرید کنیم؟

  2- کوهسنگی کجاست ؟ و دلیل این نام گذاری ؟

  3- نحوه آماده سازی و طریقه استفاده از ظرف دیزی سنگی کوهسنگی ؟

  -ظروف دیزی سنگی کوهسنگی کجا و چگونه تولید می شوند ؟ 

  5- معدن کوهسنگی و روایت های مرتبط امام رضاع در مورد سنگ و کوه کوهسنگی ؟

  6- فوائد ، خواص ظروف دیزی سنگی کوهسنگی ؟

  7- برنامه های  آشپزی پخش شده در مورد ظروف دیزی سنگی کوهسنگی از صدا و سیمای کشور؟ 

  محققین علت‌ بروز انواع بیماری های خطرناک از جمله آلزایمر را رسوب یون‌های آلومینیوم در مغز عنوان می‌کنند. و تمام ظروف و قابلمه هایی که تفلون ، روی ، چدن و... نامیده میشوند تماما آلومینیومی هستند . با رنگ لعاب های مختلف و اشکال زیبا . که آینده سلامت مردم کشور مان با ظروف آلومینیومی واقعا در خطر خواهد بود.

  بزرگترین تولید کننده ظروف دیزی سنگی در مشهد فروشگاه اصلی کوهسنگی www.kuhsangi.ir 

  کوهسنگی نامی آشنا برای همه...

    

   

   

                            

   

  ابعادارتفاع 11 قطردهانه 14
  وزن4کیلو 650گرم
  جنسسنگ هرکاره

  تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

  بررسی خود را بنویسید

  دیگچه سنگی چکشی سه نفره

  دیگچه سنگی چکشی سه نفره

  مدعی نیستیم که بهترینیم  بلکه مفتخریم که بهترین ها  ما را  برگزیده اند 

  کیفیت اتفاقی نیست.

  tl:09193624064

  بررسی خود را بنویسید

  محصولات مرتبط

  تنظیمات نما

  تصویر پس زیمنه تنها در حالت های جعبه ای،قاب بندی و گرد شده به نمایش در خواهد آمد